Одвічний ШЕЛЕСТ книги сторінок
І потяг до премудрості і слова,
Він мов води джерельної ковток
До себе кличе знову й знову...

Олена Ольгинасубота, 5 серпня 2017 р.

Неповторність барв і витонченість ліній  Наразі коростенці мають можливість ознайомитися з художніми роботами творчої особистості, яка розуміється на прекрасному, вміє бачити його, відчувати, дихати ним. Неймовірні картини дитячого лікаря Надії  Хохрякової, які виграють палітрою яскравих барв, не тільки стали окрасою читальної зали, а й встигли помилувати око багатьом відвідувачам центральної міської бібліотеки. Не кожен здатен створити витвір мистецтва, але  кожен може навчитися його бачити й розуміти. Тож, радо запрошуємо поринути у світ прекрасного та насолодитися роботами мисткині, яка творить добро душею і руками.


2 коментарі:

  1. Які молодці бібліотекарі, що шукають таких творчих людей і розповідають про них нам жителям міста. Дуже гарні роботи, заходила до бібліотеки і сама в цьому переконалася. Буду чекати нової інформації про цікавих і талановитих людей від Вас любі бібліотекарі.

    ВідповістиВидалити
  2. Дякую за гарну презентацію чудових робіт. А автору натхнення та нових полотен.Дякую за неприхований від людського ока талант.

    ВідповістиВидалити

Надіслати коментар

Ви хочете залишити коментар, але не знаєте, ЯК? Дуже просто!
- Натисніть на стрілку поруч з віконцем Підпис коментаря.
- Виберіть Ім'я / URL. (Ніхто не любить анонімів!)
- Наберіть своє ім'я, рядок URL можете залишити порожнім.
- Натисніть Продовжити
- У віконці коментаря напишіть те, що хотіли і натисніть "Надіслати коментар"! Дякуємо!